Smary

Zobacz jako
Sortuj po
Wyświetl na stronie

OLEJ MINERALNY DO HAM. HYDRAUL. 100 ML EXPAND

Produkt posiada szeroki zakres temperatury pracy, nie traci swoich właściwości w niskich i wysokich temperaturach oraz czynniki atmosferyczne nie mają wpływu na działanie oleju. Dzięki bardzo niskiej lepkości doskonale wypiera powietrze z układu i nie przyjmuje wody. Zapewnia doskonałą siłę hamowania, uszczelnia oraz zabezpiecza przed starzeniem w układach hydraulicznych w których producenci zalecają stosowanie oleju mineralnego (Magura, Shimano: Deore, SLX, Deore XT, XTR oraz innych działających na oleju mineralnym).
Brak towaru w magazynie

OLEJ UNIWERSALNY EXPAND (WAZELINOWY)

Olej wazelinowy w oliwiarkach przeznaczony do smarowania elementów precyzyjnych maszyn,przerzutek,linek.

SMAR BRUNOX TOP-KETT 100 ML

SMAR DO ŁAŃCUCHA

SMAR DO ŁAŃCUCHA ANTYSTATIC EXPAND

Z dumą przedstawiamy Ci nasze najnowsze osiągnięcie. Dzięki dynamicznemu rozwojowi zasobu wiedzy w dziedzinie nanotechnologii dokonaliśmy modyfikacji na poziomie molekularnym w strukturze oleju. Wiemy jak ważne dla Ciebie jest aby olej nie lepił brudu dlatego tak jak oczekujesz drobiny kurzu w warunkach wysokiego zapylenia są wręcz odpychane od filmu olejowego pozwalając Ci cieszyć się niespotykanymi możliwościami jazdy bez konieczności częstego czyszczenia łańcucha. Produkt jest w 100 % biodegradowalny. Precyzyjny aplikator pozwoli Ci na wygodne naniesienie jednej kropli oleju na każde ogniwo łańcucha.
Brak towaru w magazynie

SMAR DO ŁAŃCUCHA FLUO 100 ml EXPAND

Olej do łańcucha rowerowego FLUO zapewnia całkowitą ochronę przed korozją i niezrównaną wydajność podczas jazdy w suchych i mocno zapylonych warunkach. Antystatyczność oleju minimalizuje odkładanie się kurzu, brudu oraz piasku na elementach składowych łańcucha.

SMAR DO ŁAŃCUCHA WATERPROOF 100ML EXPAND

Witaj w XXI wieku. Przedstawiamy ten ekstremalnie przyczepny olej na mokre warunki. Doskonałe smarowanie w warunkach wysokiego obciążenia zapewnia aktywny faktor, który po nałożeniu na łańcuch odparuje tworząc niezwykle trwałą powłokę smarną. Solidna wodoodporna warstwa smarna na powierzchni tulej - sworzeń powstanie po upływie 30 min od nałożenia. To co definiuje ten olej to niedostępna nigdzie indziej wodoodporność gwarantująca płynną pracę napędu w warunkach ekstremalnych.

SMAR GRAFITOWY PUDEŁKO 50G EXPAND

Stosowany do łańcuchów napędowych, resorów, przekładni ślimakowych, gwintów śrub, oraz jako smar montażowy. Odporny na wymywanie wodą.
Brak towaru w magazynie

SMAR GRAFITOWY TUBA 20G EXPAND

Stosowany do łańcuchów napędowych, resorów, przekładni ślimakowych, gwintów śrub, oraz jako smar montażowy. Odporny na wymywanie wodą.